Спільний захід "Єднання"

20 вер. 2019
Соьгодні діти нашого освітнього закладу та діти початковіх класів навчально виховного комплексу №37 взялися за руки , створивши ланцюжок дружби. Першокласники подарували дітям паперових голубів, які вони виготовили самостійно для наших дошкільнят.

Захід "Єднання" було сплановано та проведено згідно спільного плану роботи щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти. Відповідно до основних ідей концепції Нової української школи та положень Державного стандарту початкової освіти з метою забезпечення наступності змісту та уникнення його дублювання в освітніх програмах дошкільної і початкової освіти рекомендується посилити розвивальну і виховну складові освітнього процесу, надати пріоритет соціалізації, моральному вихованню.