З Новим 2023 роком!

1 січ. 2023
З Новим Роком! Всім добра, світла, посмішок, тепла, миру, радості, достатку і у справах всіх – порядку!

Святкування Нового 2023 року для українців буде зовсім не схожим на минулі роки. Але створити казкову атмосферу вдома можна, якщо зробити з дітьми новорічні іграшки своїми руками. Потім прикрасьте ними ялинку та кімнати, щоб символ Нового року, Кролик, подарував щастя і талан вашій родині. ТСН.ua підготував для вас кілька варіантів новорічних іграшок.

Якщо ви хочете чимось зайняти малечу, подарувати дітям відчуття свята та радості, найкраще — зробити з ними новорічні іграшки на ялинку. Символом Нового 2023 року стане Чорний Водяний Кролик, тому обов'язково спробуйте створити його, щоб "задобрити" тварину.

Процес виготовлення дуже простий і з ним впорається навіть маленька дитина під наглядом дорослого:

1. Атласну стрічку приклеїти до пінопластової кулі за допомогою клейового пістолета. Поступово обмотати всю кулю, де-не-де приклеюючи стрічку до поверхні.
  2. Із золотистого фоамірану вирізати вушка (довжина 5,5 см, ширина в найтовщому місці — 3 см), а з білого вушка трішки меншого розміру (довжина 4 см та ширина 2 см) — це буде серединка. Приклеїти білу частину до золотистої просто посередині.
  3. Потім вушко зігнути пополам, знизу заклеїти дві половинки клейовим пістолетом.
  4. Приклеїти вушка зверху кульки з двох боків.
  5. Вирізати з золотистого фоамірану чубчик і приклеїти між вушками просто посередині.
  6. З чорного глітерного фоамірану вирізати круглий носик, а з червоного — ротик у формі краплини. Приклеїти посеред майбутнього личка.
  7. Взяти два помпони жовтого кольору. Це будуть "щічки". Їх потрібно приклеїти з обох боків від носика.
  8. Приклеїти два очка. Кольори можуть бути на ваш розсуд, але кращий вигляд матимуть очка синього відтінку.
  9. Далі вирізати з золотистого фоамірану дві лапки. А з білого — середину лапки та три білі кружочки однакового розміру.
  10. Середину лапки та кружочки приклеїти до золотистої лапки — де білі кружочки-пальчики.
  11. Лапки приклеїти до кулі знизу з обох боків так, щоб вони "дивилися" в боки.
  12. З золотистого фоамірану також вирізати брівки та приклеїти їх над очима.
  13. Не забудьте про хвостик — його краще зробити з жовтого помпону, приклеївши до задньої частини кулі за допомогою пістолета.

Щоб кульку можна було повісити на новорічну ялинку, не забудьте вирізати з золотистого фоамірану невелику смужку, приклеїти до одного її краю білу атласну стрічку з обох боків та завернути в циліндр. Потім циліндр приклейте до верхівки кулі. Через хвилинку можна сміливо прикрашати іграшкою ялинку.