Дитячий садок онлайн» від НУМО, за підтримки ЮНІСЕФ, МОН та MEGOGO
wym-1661533073726

Освітній процес у закладі дошкільної освіти з 01вересня 2022 року дійснюється за дистанційною формою навчання.

Педагоги проводять зосвітню діяльність   синхронно та асинхронно,  згідно затвердженого розкладу на платформах ZOOM  та GOOGLE КЛАС , для спілкування з батьками  застосовуються  застосунки :Viber, Telegram.

Всі педагоги  дошкільного закладу  працюють за програмою «Українське дошкілля», програма розвитку дитини дошкільного віку  , О.Білан 2021р.
1.1.Варіативна складова, гурток з хореографії, керівник гуртка Авраменко С.В.  працює за програмою -Дитяча хореографія» програма роботи хореографічного гуртка  (А.Шевчук).(
 1.2. В своїй роботі педагоги  використовують парціальні програми:
  • «Радість творчості», програма художньо-естетичного  розвитку дітей раннього та дошкільного віку  (авт. Борщ Р.М., Самойлик Д.В.).
  • «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.).
  • «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та       дошкільного віку (авт. Єфименко М.М.).
  • «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного      віку (Л.Лохвицька).
  • Україна - моя Батьківщина національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку,( Олена Каплуновська)