30 січ. 2019

Майстер-клас провела художник Коваленко Олена Миколаївна
22 січ. 2019

З Днем Соборності

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Вітаємо Вас зі святом і бажаємо і надалі триматися разом! Будьмо!
11 січ. 2019

Ой, снігу снігу білого накидала зима...

Зимові розваги для дітей зі снігом
14 груд. 2018

Практичне тренування

14.12.2018 проведено практичне тренування з евакуації дошкільного навчального закладу
13 груд. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 03.12.2018р. по 07.12.2018р. в дошкільному навчальному закладі №280 пройшов «Тиждень безпеки дорожнього руху».
8 лист. 2018

З 50 річним Ювілеєм дитячого закладу

У нашому дошкільному навчальному закладі відбулися урочистості з нагоди 50-ї річниці створення. У святковому залі зібралися ветерани праці, колеги-педагоги, працівники, випускники ,батьки. Привітати колектив зі святом прийшло багато гостей від департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради , профспілки та депутатів. В привітаннях виступаючих було відмічено клопітку плодотворну працю колективу та побажання подальшого процвітання дошкільного закладу. Присутні одержали масу чудових вражень та задоволення від концерту, який підготував колектив закладу з участю випускників, дітей, студентів, батьків.
15 жовт. 2018

Проблемний семінар "Національно-патріотичне виховання в дошкільному навчальному закладі"

Мета:активізувати педагогів на творчий пошук найоптимальніших засобів та прийомів національно-патріотичного виховання; формувати навички самостійної роботи з психолого-педагогічною літературою, застосування теоретичних знань на практиці, розвивати вміння аналізувати та систематизувати отриману інформацію.
3 вер. 2018

З Днем знань

День Знань –це важлива подія для вихованців та працівників дошкільного навчального закладу
23 трав. 2018

Вітаємо випускників дошкільного закладу

В добрий путь благославляєм В школу ми вас проводжаєм Не лінуйтесь, гарно вчіться Щоб ми всі могли гордиться.
25 квіт. 2018

25 квітня 2018 року проведено показове практично-тренувальне заняття із евакуацією дітей та всього особового складу КЗО ДНЗ№280.

Основним завданням практичного заняття-тренування було : перевірка здатності працівників ДНЗ грамотно і чітко діяти з метою захисту здоров’я та життя вихованців у надзвичайних ситуаціях; виховання впевненості учасників навчально-виховного процесу у ефективності заходів, що проводяться цивільним захистом; формування та розвиток у вихованців високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, уміння виконувати завдання згідно отриманих інструкцій.